| swordman a întrebat:

Sunt in clasa a8-a si a venit timpul sa imi aleg un liceu si un profil si sunt cam indecis. Se merita sa merg la Liceul Silvic Campulung Moldovenesc ( eu sunt din bacau)? Nu vreau sa dau acolo de tarani sau oameni de astia.

2 răspunsuri:
| Secret2000 a răspuns:

Salut.
Depinde profilul la care vrei sa dai, cu cat profilul este mai sus, cu atat nu vei gasi elevi nesimtiti. exemplu Mate Info

| swordman explică (pentru Secret2000):

Da, la liceu silvic nu cred ca voi gasi mate info, si eu vreau sa plec, mate info am si la ine in oras