| Allyshuorrrr a întrebat:

Sunt in vacanta 2 saptamani si am nevoie de bani. Stiti cumva unde as putea sa ma angajez aceasta perioada? (as prefera sa distribui pliante). DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Danielcristian a răspuns:

La distribuit de pliante nu o sa cistigi nici macar de 1 suc pe zi, cauta un macdonalds, o piterie, acolo angajeaza pe durata si mai scurta.

| NicollHellen a răspuns:

Vrei sa ai un venit suplimentar? Sa castigi si de la 50 de lei in sus o data la 2 saptamani? (ai si un program bine pus la punct, care sa nu iti afecteze celelalte activitati) Add la ladys. business si iti voi exlica despre ce este vorba:*