| whoareyoudude a întrebat:

Sunt la liceu, profil bio-chimie si toaata lumea ma tot inreaba, 'da` tu ce vrei sa te ffaci mai incolo?' mereu a fost raspunsul nu stiu sunt in clasa a11a si din cauza ca noi la scoala trebuie sa invatam la tot ca sa luam note bune toti invatam pentru note nu mai ai timp sa aprofundezi o anumita materie la care te pricepi foarte bine sau iti pace foarte mult.
asa ca am venit aici sa vad ce ma sfatuiti. ce meserie ar fi frumoasa, fara sa te duci la serviciu cu gandul iar fac nu stiu ce si nu am chef... o meserie unde sa te duci cu drag. as vrea sa aud mai multe opinii big grin.

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

1.farmacie-umana sau veterinara.2. medic veterinar.