| Robertsanda a întrebat:

Sunt la pompieri in județul Arad la detașament in centru.
Eu sunt din Gorj si as vrea sa mut cat mai aproape de Gorj, HUNEDOARA de preferat si am inteles ca merge daca facem transfer eu cu inca o persoana, daca vreți contactați-ma o sa fie in favoarea amandurora

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Transferurile se rezolva la Minister, nu pe TPU, ca nu faci troc ca la piata, du-te tu il locul meu si eu merg in locul tau!
Repartitiile sunt clare si nu sunt negociabile.

| Violleta2022 a răspuns:

Pardon, acum am vazut ca tu esti fata, madam Sanda
Esti cumva femeie de servici pe la pompieri, ca nu am auzit sa existe divizii de fete/femei in unitatile de pompieri?