| Park1Suin a întrebat:

Sunt o persoana buna, amuzanta, visatoare.Imi plac animalele.Imi place limba engleza.Cam ce meserie mi s-ar potrivi?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate medic veterinar!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Povestitor.

| Latinmoon a răspuns:

Doctorita veterninarawinking.

| whattt a răspuns:

Ingrijitor la zoo

| ChocolateFantasy a răspuns:

Ti s-ar potrivi meseria pe care ti-o doresti si tu care te face sa te simti in largul tau! Nu putem noi sa hotaram ce meserie ti s-ar potrivi tie.Dar..ca sa iti raspund totusi la intrebare, de ce nu incerci medic veterinar?happy Iti plac animalele zici. Stii si engleza, poate ai sansa si atunci chiar undeva departe, sa fii platita si bine happySucces in ceea ce vei face!

| cartofiorulroz a răspuns:

Poate ceva pe la Zooo.
Acolo intalnesti tot felul de oameni, din tot felul de tari si vorbesti engleza cu ei; te joci uneori cu animalele.
Mi se pare potrivit.