| sergiUZzzzz a întrebat:

Sunt pasionat de fotbal si nu peste mult timp o sa ma duc la liceu. Dar nu stiu la ce profil:sport sau informatica. dacă ma duc la info voi avea un vitor asigurat dar dacă ma voi duce la sport si voi eşua viata mea va fi un eşecc total dar dacă voi reusi voi avea un vitor de 3 ori mai bun decat cel in info

1 răspuns:
| InSaNe_6155 a răspuns:

Nu liceul iti creaza drumul principal in viata... du poti face liceul de informatica si facultatea de politie... nu are nici o legatura