| raduraduuu a întrebat:

Sunt rentabile cursurile de maseur? Se gasesc locuri de munca in domeniu sau imi pot face un cabinet particular(pfa)?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Aceste cursuri sunt foarte bune si multa lume buna cauta asemenea servicii.

| Xpressurself a răspuns:

Ideea este sa iti paca ce faci si cu siguranta iti poti deschide un salon dupa aceea. nu te imbogatesti insa vei face suficienti bani din asta. in plis poti face si o scoala pentru asta. nu stiu exact cum se numeste. fizioterapie si recuperare sau cam asa ceva.

| raduraduuu explică (pentru Xpressurself):

Cursuri de maseur, care sunt impartite in 3 sau 4 module(nu mai stiu sigur).Eu la asta ma refeream... daca sunt bune la ceva cursurile

| Xpressurself a răspuns (pentru raduraduuu):

Cu siguranta sunt bune. eu nu stiu cu exactitate. cred ca intelegi ca sunt sute de cursuri de acest gen in toata tara. ce-ti spuneam este ca poti avansa mai tarziu si te poti specializa. totul este sa-ti placa. cursurile sunt cursuri. cu siguranta inveti ceva bun.