| madalinfindrihan a întrebat:

Sunt sanse sa intru la un profil chiar daca am media mai mica cu 10-20 sutimi poate chiar 50. sad

6 răspunsuri:
| p3mery a răspuns:

Depinde de ultima medie...
La mine in clasa. ultima medie a fost 8, 20, iar o fosta colega avea 8, 19(media de admitere) si nu a intrat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa risti, mai bine alege altceva care e mai apropiat de media ta. Cu toate ca media se modifica de la an la an deci nu stii cum va fi.
Dar iti spun din experienta..decat sa risti mai bine cauti altceva

| Acsinte_Florin_1997 a răspuns:

La mine in clasa. ultima medie a fost 8, 20, iar o fosta colega avea 8, 19(media de admitere) si nu a intrat

| Panteraa a răspuns:

Depinde de ceilalti ce medii au.

| Banix a răspuns:

Depinde de cate locuri sunt disponibile și de cate persoane optează pentru acel profil. Dar eu cred ca ai șanse dacă nu este bătaie mare pe acel profil.

| Dontaskme2004 a răspuns:

E posibil, incearca. Dar nu cred...