| stefan3111 a întrebat:

Sunt student in anul 3 la poli la Bucuresti. Cu cate credite pot intra in anul 4, inclusiv cu cerere de promovare? Am o gramada de restante si nu prea tin pasul. multumesc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu poti tine pasul poti renunta la facultate, fiindca acolo nu te trece nimeni pe ochi frumosi, sau ca nu mai poti tine tu pasul, dimpotriva, facultatea nu-i pentru oricine.

| stefan3111 explică (pentru Violleta2022):

Nu as vrea sa ma las, ca am facut deja 3 ani, as incerca sa o termin

| Violleta2022 a răspuns (pentru stefan3111):

Ce anume ai facut, daca ai o gramada de restante?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Parca 30 credite era minimul sa promovezi anul.