| Floriscenton a întrebat:

Sunt student, în decurs de un an am trimis CV-uri in fiecare luna la Starbucks Lunar! laughing Am zis ca daca trimit lunar le va arata cat de mult imi doresc si sigur ma suna dupa 3-4 luni daca aplic nonstop.
Nu m-a sunat nimeni. crying Întrebarea mea este.E nevoie de calificare sa faci cafea la Starbucks? Iti trebuie ceva cursuri sau de ce nu primesc macar un telefon? Ma gandeam sa aplic iar cu alt numar de telefon si cu alt CV ce credeti? Sa ma mai chinui? crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am căutat pe Google și la opt ore iei 1500 de lei plus bonuri de masă. Nu e mult, dar dacă ești elev/student și vrei să faci un ban, e okay. Un angajat la Mc care lucrează patru ore pe zi primește 1000 de lei plus bonuri de masă.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai chinui. Nu prea știu ce treabă faci pe-acolo, dar cred că faci cafea(logic) și sandvișuri. Crezi că te-ai descurca la ei? Încearcă ceva ca agent de pază, nu cred că este foarte greu. Dacă ai permis de conducere, poți să lucrezi ca livrator undeva. Sau la Mc, dacă vrei ceva cu jumătate de normă.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Cu alt numar de telefon inteleg, dar cum poti face alt CV, cand ei au deja numele tau real si datele tale reale, care nu se pot falsifica in alt cv?