| iuliana_4919 a întrebat:

Sunt studenta si vreau un job de vara. Unde as putea gasi? Am cautat prin ziare, pe siteuri dar nimic pana acum. Sunt disperata. Nu stiu ce sa fac ca am nevoie mare de bani.

7 răspunsuri:
| oriflame_9415 a răspuns:

Part-time oriflame detalii oriflame_mehedinti@yahoo.com www.oriflamecosmeticsmehedinti.webgarden.ro

| Ana_6561 a răspuns:

Eu tias putea recomada sa devi reprezentant avon.Se castiga bine.Si nu iti ocupa timp, daca iti mai gasesti inca un job de poti ocupa si de asta. daca vrei sa iti dau mai multe detalii intra pe id meu avon016190.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e groaza ca exista studenti ce habar nu au sa se exprime in limba romana. Cu aceasta pregatire puteti sa incercati in constructii. Jalnic

| CaVoU a răspuns:

Fa sex cu studenti pe bani 50 ron ora

| SmithZack a răspuns:

Http://www.clixsense.com/? 4325896
Pe site-ul asta trebuie doar sa vizionezi reclame si sa faci sarcini (task-uri). Poti scoate banii la 8$. Eu am facut 12$ pana acum, fiind de 2 saptamani. Bafta.