Întrebare recomandată | dudy2204 a întrebat:

Sunt un student la electrotehnica in anul 3... ce sfaturi mi-ati putea da pentru a reusi sa-mi gasesc un job care sa-mi asigure un trai catusi de cat decent? Ce as putea sa fac? Unde m-as putea duce?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fara propriile tale relatii si fara o medie buna de absolvire, numai norocul te poate ajuta.

| dudy2204 explică (pentru neutrino):

Esti in domeniu?

| neutrino a răspuns (pentru dudy2204):

Da.

| petre059 a răspuns:

Vezi si tu pe anuntul telefonic sunt joburi part-time pentru studenti, daca si vorbesti cat de cat o limba straina ai sanse mari sa gasesti ceva.

| Pagutzzu_Pagu_1968 a răspuns:

Electrician daca ai noroc