| DianaIsHere123 a întrebat:

Tanar de 24 ani disparut duminica noaptea! El este din comuna Nicolae Balcescu, Bacau. In noaptea in care a disparut, el era prins in aburii bauturii si cu tentative de sinucidere! In momentul disparitiei, era imbracat cu un tricou verde cu dungi si cu pantaloni verzi. Nu avea nici un act de identitate sau telefonul la el. Pe bratul stang avea tatuat cuvantul "LUK". Daca il vedeti, sunati la numarul de telefon 0769680549. Poza lui aici >-- https://www.facebook.com/....../photo.php

2 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Dacă ar merge link-ul... ar fi mai bine să sunaţi la poliţie dacă nu aţi făcut asta deja.

| DianaIsHere123 explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Am sunat la politie. Acum am observat si eu ca cei de pe Facebook mi-au sters poza.