| Skarr a întrebat:

Te ajuta cu ceva competențele la romana, tic si engleză?
S-a uitat cineva vreodată sa vada cât ați luat la competențe si v-a ajutat cu ceva?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contează doar probele scrise.

| Miruna333 a răspuns:

Nu, sunt inutile

| MistarGoGu a răspuns:

Te ajuta tocmai când uiti sa pui o cratima la întrebarea ta! S-a uitat cineva...
Fără competente IT și engleza eventual pe combina sau tractor sa lucrezi!
Altfel intr-un job caldut de birou / administrativ la orice firma îți cam trebuie acele competente IT & Engleza!

| Skarr explică (pentru MistarGoGu):

Am luat cea mai mare notă la toate 3, ca să știi. Azi am dat competențe la engleză și a fost apă de ploaie.

Întrebam doar de curiozitate dacă chiar contează sau dacă a ajutat pe cineva.

Cât despre cratimă, mă gândeam că îți dai seama de faptul că folosesc spațiu în loc de cratimă intenționat, pentru că e mai rapid când scriu pe internet. E logic că știam unde trebuie pusă cratima dacă am pus spațiu, nu?winking

Așa că nu înțeleg de unde ostilitatea.

| MistarGoGu a răspuns (pentru Skarr):

Era o simpla observație! Relax!

| MistarGoGu a răspuns (pentru Skarr):

Depinde peste CINE dai la departamentul de HR intr-o firma și de nivelul ei! Unii chiar se interesează de rezultate altii nu! Asta dacă vrei sa te angajezi undeva! Acum tinerii cauta LIBERTATEA si sistemul de freelancer! Fără șefi dilimaci și stresanti!

| Civilizațiiextraterestresuperioare a răspuns:

Da,te ajută să nu te faci de râs în lume. Nu contează notele, uneori notele sunt puse abuziv.