| UnCristian94 a întrebat:

Te ajuta la ceva diploma de 12 clase, e mai presus decat cea de 10 clase?
Ma refer la viitorul pe care-l putem avea in Romania

Răspuns Câştigător
| vasy2002 a răspuns:

Da din cate am intele
Fratele meu nu avea 12 clase terminate ii dadea salariul mai mare dar asa a avut numai 10 si a luat mai putin
funda?
+ca iti gasesti mai usor de munca

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o mica diferenta, acum au pretentii la bac nu 12 clase. Salariul tot mic e si e un plus pentru tine ca ai 2 bucati de carton fara multa valoare, daca erau bune aveai un salariu pe masura.

| neutrino a răspuns:

Diploma aceea pe care tu o dispretuiesti, te ajuta sa mergi la o facultate! Sa nu crezi ca in alte tari nu-ti trebuie diploma!

| BellaVedeta a răspuns:

Da, ca sa ai un viitor mai frumos!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Diploma de 12 clase nu e atat de importanta cat diploma de bac