| BrendaSusu a întrebat:

Te rog frumos mesenger yahoo eror d_na aurellyaalba@yahoo.com
si nu mergi mess pe parola il fure.inapoi pentru si nou parola

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

We've sent information about resetting your password to your recovery email address.

Check the message sent to you at a*********@hotmail.com to find out what to do next.

| PopAdrian a răspuns:

Cu google translate nu a mers sa iti traduc intrebarea sad Vrei sa incerci sa ne zici in romaneste, inca o data, care e problema?

| anonim_4396 a răspuns (pentru PopAdrian):

Nu cred ca e romanca

| TheHobbitHere a răspuns:

Tu trebuie dai parola ca laughing

| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Cred ca are o problema la messenger.si ne da id-ul

| PopAdrian a răspuns (pentru Silviu_Respect_1991):

Si daca are problema la mess si ne da id-ul noi ce putem face? laughing

| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Nu stiu poate intra pe E-mail sa vb sau pe meebo