| Cosminabc123 a întrebat:

Te suna asa des ca politist de acasa la interventie? 2.nu ai voie sa pleci in week-end din orasul tau decat cu cerere? 3. in scoala de luni-vineri nu ai voie sa folosesti laptop dupa program? Nici telefon? Sa te uiti la filme /seriale?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand esti in misiune sau esti anuntat ca trebuie sa fii gata, atunci nu ai cum s apleci niacieri, ca asa este inPolitie si armata.

Cat despre scoala de Politie sau cea militara, trebuie sa intelegi ca nu exista favoruri, nu ai acces la laptop, vizionat filme ca acasa samd.