| Balas_Robert_2003 a întrebat:

Știe cineva cum sunt orele la Colegiul Economic F.S.Nitti? Adică sunt ore și de după-amiază?

1 răspuns:
| vmorghulis a răspuns:

Din câte știu, Colegiul Economic F.S. Nitti are un program de învățământ care poate include ore și de dimineață și de după-amiază. Programul exact poate varia în funcție de anul de studiu și de cursurile selectate de elevi. Este posibil ca unele clase să aibă ore dimineața, în timp ce altele să aibă ore după-amiaza sau chiar în weekend.

În general, orele pot fi planificate în așa fel încât să se asigure o anumită flexibilitate pentru elevi, dar asta depinde și de planul de învățământ și de disponibilitatea profesorilor. Cel mai bine este să verificați cu conducerea școlii sau cu profesorii de la clasa dorită pentru a afla programul exact al orei și pentru a vă planifica ziua în consecință.