| andreea964 a întrebat:

Știe cineva dacă meseria de asistent de farmacie este căutată?

Răspuns Câştigător
| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Eu am terminat o scoala postliceala de asistenti de farmacie, este o meserie cautata, ca toate celalalte.
Incearca!
O sa iti plac
Cursurile sunt foarte interesante! O sa inveti multe!
Dar trebuie sa faci niste cursuri inainte sa ajungi un asistent de farmacie!
Bafta! kiss

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CuriousStuff a răspuns:

In orice meserie se cauta oameni care fac acea meserie bine. Daca esti bun la ce faci o sa reusesti oriunde, nu doar in asistent de farmacie. Dar ca sa-ti raspund, da. Se cauta si e o meserie destul de usoara si relativ banoasa avand in vedere raportul efort/salariu.

| Winddd a răspuns:

Da, e destul de căutată. Am multe prietene care au optat pentru o postliceală în domeniul acesta. Adevărul e că e o meserie de viitor, deci sunt multe șanse să-ți găsești și de muncă după terminarea studiilor.