| JIJ a întrebat:

Tineri intre 18-24 ani Cum ați găsit de muncă, unde v-ați dus? nu neapărat tineri.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Din pacate un loc bun de munca se "gaseste" numai la recomandarea cuiva care te cunoaste. Este adevarat insa ca cei foarte bine pregatiti se prezinta la diverse concursuri de ocupare a unui loc de munca bine platit, si au succes.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am trimis cv uri pe site url specializate, insa un loc bun de munca am gasit dupa ce am fost recomandat