| stefy9175 a întrebat:

Știți locuri de munca pentru 15 ani cu acord parental din București? Este o situație urgentă si chiar am nevoie, va rog mult fara răspunsuri răutăcioase.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cică KFC și MC angajează minori, deși eu nu prea am văzut. Dar poți încerca.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Dacă vrei să lucrezi cu adevărat, Nu intreba TPU. Ci du-te și bate la ușile patronilor la care ai vrei să lucrezi. Intreabă-i politicos dacă au nevoie de ajutor.
Eu sunt unul dintre acei oameni care te-aș angaja instant.

| stefy9175 explică (pentru DeMicUnCălător):

As bate la uși cu tot dragul, dar asta e si problema, ca nu stiu ce usi imi deschidhappy

| DeMicUnCălător a răspuns (pentru stefy9175):

Bate și vei afla