| anonim_4396 a întrebat:

Știți pe cineva care e interesat sa vadă scenarii de film?
Pentru ca cred ca am o imaginație foarte buna îmi place arta cinematografiei foarte mult văd greșelii in filme le analizez văd dacă actori au reacționat bine la faptele desfășurate pe platou, îmi imaginez cum as fi filmat eu filmul cum as fi pus camerile sa imortalizeze momentele.

Acum câțiva ani voiam sa intru la arte pe domeniul asta dar nu s-a putut

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt curios

| Alxblx a răspuns (pentru RAY):

Despre ce esti curios?

| sierra1 a răspuns:

"voiam sa intru la arte pe domeniul asta dar nu s-a putut"

păi cum?

| Alxblx a răspuns (pentru sierra1):

Poveste mediocra: Nu credeam ca o sa iau o nota destul de buna in evaluarea naționala pentru a intra la arte... așa ca am sfârșit repartizat pe profilul turism.

| sierra1 a răspuns (pentru Alxblx):

Bine și așa, important e ce urmează (intotdeauna e așa)

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alxblx):

Imi pare rau sa-ti spun, dar cand esti mediocru si eliminat din sectiunea cinematografica, accepta realitatea si nu te arata mai destept decat esti.

| Alxblx a răspuns (pentru Violleta2022):

Cred ca nu ai înțeles bine domnișoara, nu am participat ca sa fiu eliminat

| Alxblx a răspuns (pentru sierra1):

Pai cu timpul poate o sa uit cea mai mare dorința a mea...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alxblx):

Evident ca nu ai participat ca sa fii eliminat, doar ca nu esti atat de bun pe cat te-ai crezut tu insuti, de aceea ai fost eliminat.
Partea cea mai nasoala este ca, nici acum, dupa ce te-au picat, tu tot nu esti capabil sa pricepi de ce ai fost eliminat.

| sierra1 a răspuns (pentru Alxblx):

Ste reorientezi tu la ce crezi că te atrage mai tare. Baftă

| Alxblx a răspuns (pentru sierra1):

Ms

| ChiarEu2 a răspuns:

Sunt curios care e filmul tău preferat sau regizorul preferat și de ce.

| Alxblx a răspuns (pentru ChiarEu2):

Quentin Tarantino pentru ca se poate mândri cu originalitatea sa de cum a transforma scenariul intr-o capodopera in care sa ne simțim in largul nostru și pentru câteva momente sa rămânem cu gura căscată la fiecare activitate a personajelor. Ne fascinează pe noi amatori de filme atât cât și mari critici, poate sa pună in valoare un actor intr-o scena care Toată lumea sa și amintească plină de fiori.
Și sa nu uitam cu toate ca este un geniu are un simt al umorului foarte dezvoltat.

Iar filmul preferat Titanic, nu ma judeca!