| WtFUsermane a întrebat:

Tocmai m-am angajat la mcdonalds, din cate am intales uniforma o primesc de la ei in afara de papuci. Intrebarea mea este ce papuci trebuie sa imi cumpar? va rog ajutati-ma happy.
PS: habar nu am daca am nimerit categoria buna happy

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N cred ca exista papuci speciali pentru McDonald's. Poti sa-ti iei o pereche de papuci comozi: http://www.topprotectie.ro/......ru-7731764
Bine! Poti sa-i gasesti in magazine mult mai ieftini.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Am gasit un articol pe wikipédia care ar putea sa te intereseze:
== Saboti medicali din piele naturala - Marca LEON ==

http://www.crismed-shop.ro
http://www.crismed-shop.ro/SABOTI-DAMA-c6_0_1.htm
http://www.crismed-shop.ro/SABOTI-BARBATI-c10_0_1.htm

Aceasta gama de incaltaminte se adreseaza persoanelor care isi desfasoara activitatea zilnica stand mult timp in picioare, avand nevoie de o protectie si comoditate ridicata a picioarelor ce nu poate fi asigurata de incaltamintea standard.
Sabotii medicali LEON respecta cele mai inalte standarde de calitate, sunt confectionati din piele naturala 100% folosind o tehnologie inovatoare menita sa sporeasca gradul de confort si linia de design.
Unele modele sunt prevazute cu un sistem antialunecare, incorporat in talpa, ce confera purtatorului siguranta sporita in cazul in care acesta isi desfasoara activitatea predominant in conditii de suprafete netede si/sau umede.
Sabotii medicali LEON sunt confectionati din piele naturala 100% atat la interior cat si la exterior. In functie de model, talpa interioara este prevazuta cu insertie de gel sau burete cu memorie asigurand piciorului protectie si confort sporit pe termen lung.
Sabotii medicali de dama si sabotii medicali barbatesti marca LEON, au manopera de calitate superioara, forma anatomica, cu talpa de cauciuc rezistenta si flexibila, imbinatia perfecta de naturalete, eleganta si confort pentru piciorul tau. Acesti saboti respecta toate normele si standardele de calitate prevazute de legislatia europeana.
Calitatea sabotilor medicali LEON este garantata 100%.

== When your feet feel good, you feel good! ==

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai gresit "adiresa". Chiar nu ma intereseaza. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Sorry pal, my bad!

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok.