| Stanciu_Sorina_1984 a întrebat:

TPU, am o carte pe Wattpad si am nevoie de parere, sa o continui sau nu. Daca aveti cont m-ar ajuta si un mic follow.
P.S:Cartea e o combinatie de S.F si thrillar!
http://www.wattpad.com/56216554-the-mirror

1 răspuns:
| MidnightMemoriesMM a răspuns:

Daca iti place tie, nu conteaza parerea altora. Am vazut ca ai sters cartea... Nu trebuia sa faci asta, sa stii. Daca tii cu adevarat la cartile tale, le continui orice ar fi. Mie mi s-a restrictionat o carte de 200.000 de lecturi si am continuat-o. Desi numarul celor care o citesc e din ce in ce mai mic.