| Transofit a întrebat:

TPU, am o intrebare, de ce atunci cand filmez ceva cu HyperCam3, desi nu am nicio sacadare [ lagg ] atunci cand inregistrez asa imi apare, si in plus Fraps nu functioneaza...

1 răspuns:
| DjAbstraktw a răspuns:

Pai Hipercam3 nu e un program prea bun Incearca Cu Bandicam sa filmez Full-scriinsi half-size Si cu fraps trebuie sa fie cracuit sau cu licenta sa filmeze mei mult de 30 de min
Uite cum faci instalezi fraps
Si apoi instalezi asta https://www.youtube.com/watch?v=i9lOddlJzq4 sa poti filma dupa bunul plac
P.S Vezi ca fraps face lag cand filmezi asa asigurate sa ai calculatorul mai performant decat jocul filmat.
FUNDITA?