| ChrisWood20 a întrebat:

TPU ce este S.R.I? Adica ce fac acolo?, Pot face misiuni?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

S.R.I. este abrevierea de la Serviciul Roman de Informatii. Intr-un cuvant spus sunt niste "securisti" noi, insa mai decenti cum ar fi C.I.A in S.U.A.sau MI 5 in Marea Britanie.Ei sunt in misiune tot timpul si toata viata adica 24 de ore din 24.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Serviciul Roman de Informatii. Da, mai fac si misiuni, daca se pot numi asa, dar, probabil, nu ce-ti imaginezi tu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti face si misiuni dar sa nu iti inchipui James Bond. Se fac misiuni de informare in principiu...