| JessyF a întrebat:

TPU! Cum pot sa joc in filme sau in reclame? Cine ma ajuta? Dau Funda (L)

Răspuns Câştigător
| ioana8383 a răspuns:

Da la scoala de actorie, fa cateva cursuri si roaga un profesor de acolo sa iti zica daca se dau interviuri pentru actori si gata...sau cauta pe net

5 răspunsuri:
| ioana8383 a răspuns:

Da la scoala de actorie, fa cateva cursuri si roaga un profesor de acolo sa iti zica daca se dau interviuri pentru actori si gata...sau cauta pe net.

| kiki48 a răspuns:

Fa niste cursuri de actoriehappy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să mergi la casting pentru diferite spoturi publicitare.
Pa, pa.

| drogh a răspuns:

Dacă cumva este în oraşul tău o caravană care face casting pentru publicitate, du-te şi încearcă-ţi norocul. Iar ca să joci în filme trebuie să te pricepi la actorie. Nu trebuie neapărat experienţă fiindcă o să ai de învăţat de la producători.

| Numb a răspuns:

Trebuie sa mergi la casting. De obicei se tin in orasele mari: Iasi, Bucuresti, Timisoara, Constanta. De obicei pe la Clubul Copiilor vin astia cu castingul.Mult succes!winking