| stefstefansteff123 a întrebat:

TPU,deci am o problema mare si vreau sa ma ajutati doar daca stiti,nu de curand m-am dus sa ma tund si mi-a luat o particica mai mare in forma de triunghi,nu stiu cum sa ii zic si parul in parti il am 2, sus nu l-am luat si am particica aia care ma enerveaza, nu vreau sa o las sa creasca pentru ca dureaza deja prea mult (astept de o luna si 5 zile) si vreau sa ma duc din nou sa ma tund,dar in asa fel incat sa nu imi mai creasca deloc parul in partea aia, ce sa fac sa omor parul de la radacina sa nu se mai dezvolte?

1 răspuns:
| 1Q a răspuns:

Nu ai cum sa faci asa ceva daca vrei sa scapi de partea aceea tunde-te periuța, parul creste in functie de fiecare persoana la unii creste mai repede la unii mai incet dar sa stii ca daca faci sport sau practici inot la contactul cu apa sau cu transpirația se accelereaza procesul de ceestere