| Secret5 a întrebat:

TPU! Revin cu inca o întrebare!

As vrea sa apar într-un film, reclama sau orice altceva in care să mă fac cunoscuta! Îmi doresc să fac ceva cu viața mea, nu sa raman la nivelul familiei mele! Îmi doresc să îi fac mândri de cariera mea! Deocamdată am 17 ani, sunt mica, sunt pe un profil la liceu total în dezavantaj(sportiv) am nimerit aici accidental in clasa a x-a și nu mi-am mai dorit să îl schimb pentru că iar mi-ar fi fost foarte greu! In fine, mi-aș dori și/sau o cariera in modeling, dar aici abdomenul nu prea mă ajută! Ceea ce vreau sa vă întreb, cum as putea sa îmi incep cariera și în ce firme sau cum ar trebui sa am încredere în ele?

7 răspunsuri:
| Uvox a răspuns:

Dar la un Nobel nu s-ar băga niciuna sa isi faca familia mândră.
Numai modelling, MTV sau XXX.

| P3d1a a răspuns:

Mai stai un an si o sa ti se deschida usa unei noi categorii de filme daca stii ce vreau sa zic

| Secret5 explică (pentru P3d1a):

Nu mă interesează acea categorie de fuilme

| Saw3Danny a răspuns:

Cand o sa faci 18 ani o sa poti juca in filme pentru. adulți daca esti dispusă cam la orice propunere de scenariu, cat despre celelalte greu daca nu arăți bine 60. 90. 60 si înaltă...

| Secret5 explică (pentru Saw3Danny):

Cred că era 90. 60. 90 din câte îmi amintesc

| Saw3Danny a răspuns (pentru Secret5):

Am scris in graba acum am vazut...

| Rockg666 a răspuns:

Îți recomand cu mare încredere MRA Models Agency și Ucast.