| Kamwiiiiiiiii a întrebat:

TPU spuneti-mi ce sa fac ca sa ma mentin la invatatura, sau chiar sa urc.Nu vreau sa scad. Am avut media generala 9.70.

Niste sfaturi?
Merci.
Funda

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Reteta succesului sta in a invata pentru tine si nu pentru altii, nici pentru note. Invata pentru tine zilnic, pentru ca viata e o scoala.

| GabrielaIoana a răspuns:

Mentineti mintea antrenata! Citeste, fa exercitii si nu te lasa influentata de anturajele proaste din jur.

| kzd a răspuns:

Cititul te ajuta sa inveti mai usor, nu trebuie sa fie o carte de literatura, orice ce te pasioneaza ( sau sa vezi cat mai multe filme ).

| AskAlex a răspuns:

Pai... invata in continuare. Si citeste cat mai mult.

| Ciprian007 a răspuns:

Pai n-ai nimic de facut in afara de a pune mana pe carte ca inainte! tongue