| cappytempo a întrebat:

Tre sa scriu un CV...pentru un loc de munca care vreao sa-l obtin neaparat.La faza cu experiente anterioare cum formulez ca am lucrat in-tr-un bar ca si barman...dar vreao sa sune frumos.Va rog! Trebuie sa-l predau maine, astept cat mai multe sugestii.PROMIT FUNDA! happy

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Scrii ca ai lucrat in Domeniul" Turism si alimentatie publica", ocupatia barman.

| AnonymousTPU007 a răspuns:

In primul rand trebuie sa scrii corect!
"Intr-un" nu "in-tr-un"
"Trebuie" nu "trebuie"
"Vreau" nu "vreao"
"Un CV pentru", nu mai trebuie sa pui puncte(...)
Vei fi luat mult mai in serios daca scrii corect!winking

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

La faza cu "trebuie" am pus t.r.e dar mi l-a corectat automat.

| sergiustephan a răspuns:

De ce ai scris "in-tr-un"?