| xtaz a întrebat:

Trebuie neaparat sa iau BACU pentru angajarea in armata?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de ce vrei sa devii. Daca vrei sa fii ofiter trebuie sa urmezi o facultate si la facultate poti intra numai daca ai diploma de bacalaureat. Daca vrei sa fii soldat este destul sa ai 10 clase. Numai bine!

3 răspunsuri:
| yanis a răspuns:

Daca nici lucrul asta minor nu il stii.inseamna ca nu prea ai ce cauta sa te angajezi in armata...pfoai...ce popor

| nevermint a răspuns:

Trebuie sa iei BACALAUREATUL pentru angajarea in armata, indiferent de arma. Nu cred ca ai vazut militari profesionisti cu 4 clase, 8 sau 9 (in ziua de azi...ma refer) laughing

| Smokaraieee a răspuns:

Da