| Lionesseh a întrebat:

Trebuie să faci vreo școală să ajungi model? și dacă da, care?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Trebuie sa fii frumoasa, cu un corp bine definit si de cele mai multe ori idioata. Majoaritatea lor sunt idioate si obraznice si astfel reusesc. Le vezi la televizor? Sunt perfect analfabete. Dar au tupeu. Ok. Sunt printre ele si exceptii. Dar nu multe.

| Lionesseh explică (pentru Salontanul):

Probabil nu primesc și olimpice la limba și literatura română, nu? laughing

| Salontanul a răspuns (pentru Lionesseh):

Primesc dar alea nu se duc acolo. Sunt de obicei urate si balcaze. laughing

| Lionesseh explică (pentru Salontanul):

Bine spus „de obicei". Nu sunt nici grasă, nici urâtăwinking.

| OnuOnulică a răspuns:

Pentru a fi model nu iti trebuie o scoala anume...e de ajuns liceul.

| ռօCօოოεռէ a răspuns:

Da, este necesara scoala de arte si meserii, sectia prostologie big grin.