| anonim_4396 a întrebat:

Trec clasa a 9-a si ma gandeam ca la vara sa-mi iau un job. Ce imi recomandati? big grin

3 răspunsuri:
| anasuperba a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa ai 16 ani si iti poti lua un Job Part-Time la Mc'Donalds... sper ca te-am ajutat fundita?

| daassh a răspuns:

Poate vara viitoare, vara aceasta, sa "stins", e toamna deja(din pacate), dar vara viitoare ai putea sa-ti cauti joburi pentru impartire a pliantelor, constructii, sau orice altceva la negru.Succes!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Chelnere, adu-mi o bere.