| lani222 a întrebat:

Ultima zi in care se pot confirma locurile la faza 2 la Unitbv este 29 august? Aceasta data este trecuta pe contractul pe care l-am primit la inscriere dar mi se pare ca este prea mult timp la dispozitie. Am incercat sa sun la secretariat dar nu raspunde nimeni.

1 răspuns:
| elcosmin a răspuns:

Si eu am intrat la Brasov, si am confirmat deja locul. Din cate stiu data pana la care trebuia sa confirmi era 26 iulie. Dar daca nu ai confirmat inca cred ca te suna ei. Oricum grabeste-te si... Succes poate de vedem pe acolo laughing