| Paix a întrebat:

Un mic ajutor!
Sunt la liceu, profil electrica (electro)
Intrebarea este : E de vitor? Merita? Se castiga bine? Cam la ce sa merg mai departe?
Intr-un cuvant ce parere, aveti?

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Ha ha ha ca mine. Este o meserie de viitor dar trebuie sa muncesti foarte mult. Iti sugerez sa inveti bine si sa ii zici profei sa mergi la concursul ala de discipline tehnice. Eu am fost anul asta la faza judeteana si a fost super usor.

| OMGisBrainiac a răspuns:

Se merita... Este un domeniu care progreseaza deoarece acum incep sa nu mai ramana resurse naturale si toate incep sa mearga pe en. electrica
Incearca sa continui o sa se castige bine mai ales datorita construiri noilor centre electrice...