| Jackul336 a întrebat:

Unde as putea gasi un ghid complet pentru contabilitatea IMM-urilor.
Adica exact ce face un contabil la final de luna : plati catre furnizori, salariati, trezorerie, etc

1 răspuns:
| lonewulf a răspuns:

E un forum destul de ok: conta.ro. In rest, google search contabilitatea imm-urilor, inteprinderilor, etc. Ori carti. Desi la capitolul carti, e totul varza. Daca te bazezi pe carti, cauta-le pe cele de acum 10-15 ani.Astea de acum sunt cam varza.