| PerdunAdriana2000 a întrebat:

Unde as putea sa gasesc informații despre materia care se încadrează pentru admiterea la Facultatea de Psihologie UBB, Cluj? Stiu ce manual se cere, dar din cate am inteles sunt anumite lectii.

1 răspuns:
| zilog a răspuns:

Nu iti trebuie nimic mergi acolo cu foaia matricola copie legalizata cupa diploma de bac si diploma de bac in original
urci la etajul 1
se uita tantile alea de la secretariat ce note ai la bac
acum in ultima vreme marea masa a oamenilor au note mici
iar daca tu ai note mari iti spune pe loc ca esti admis admisa

apoi iti spun ca nu iti dau bilete de tren de cat pana la vasta de 25 ani daca ai mai mult nu iti dau reducere la tren si gata esti admis admisa pe loc