| YOUYOU10 a întrebat:

Unde credeti ca e mai bine sa dau? la facultatea de medicina bucuresti sau la iasi? de ce? ast rasp urg...mersi anticipat

4 răspunsuri:
| ζøvع a răspuns:

La cluj.laughing pentru ca si eu am o verisoara care a dat acolo si o zis ca e ff buna facultawinking. acum lucreaza in Timisoara, in orasul meu(ea este din Botosani(Moldova))

| Akuryo a răspuns:

Din cate stiu, facultatea de la Iasi este mult mai buna decat cea de la Bucuresti, oricum, daca vrei sa inveti, inveti la ambele.happy

| iEmonel a răspuns:

La Cluj e cea mai buna facultate de medicina.
Iasi sau Bucuresti? Dracu' stie. Iasul ar fi ceva pentru ca moldovencele sunt bune.;>

| Anonim_9242 a răspuns:

Daca esti pregatita pentru medicina, dai oriunde.Toate universitatile de Medicina din tara sunt bune.Ce urmeaza depinde de tine... sper ca stii ce te asteapta.succes!