| Medema a întrebat:

Unde e mai bine sa stai in prima banca de la mijloc sa u in a doua (tot de la mijloc)? da? Dc?

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Si eu stau in prima banca de la mijloc, dar inainte stateam in a doua de la mijloc si era mult mai bine.Singurul avantaj e ca poti copia mai bine la teste big grin Ca in pirma se uita profesorul chiar la tine.

12 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Banca de langa calorifer laughing

| pYv a răspuns:

Acasa.nu conteaza ca stai in sufragerie in dormitor sau chiar in baielaughing

| Medema explică (pentru pYv):

Ei bine uite un exemplu :Tie iti e foame da? Si unde e mai bine sa fi in acel moment in bucatarie sau la baie?

| Iulia1106 a răspuns:

Dacă ai de gând să-ţi cauţi un loc în care poţi copia în voie, ar trebui să ţii cont şi de cum este aşezată catedra în clasă. Dar dacă îţi place să stai în faţă, stai în prima bancă, dar nu e mare diferenţă între prima şi a doua bancă. Se vede bine la tablă din ambele locuri. Părerea mea. happy

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Eu as sta intr-a doua.
Anul trecut chiar acolo am stat.
In prima nu stau ca n-am chef sa stau langa profesor laughing

| JamilaGizeh a răspuns:

Daca vrei sa copiezi sau sa stai de vorba cu colegul mai bine stai in banca a doua.

| stylemakeup a răspuns:

In prima, e langa catedra. Cel putin la mine laughing Sincer, nu prefer acel loc

| Anduu a răspuns:

E bine sa stai in banca intai deoarece poti vedea totimpul la tabla. Daca esti mai vorbaret e bine sa stai in banca a doua... Funda?

| biancamihaela89 a răspuns:

Eu prefer sa stau in a doua banca. Parca vezi mai bine de acolo. laughing

| sandara a răspuns:

In a 2 a ca sa nu te ada profesorul ce facitongue

| flavi26 a răspuns:

De aia nu ia niciunu bacu pentru ca toti se inghesuie in spatele clasei sa faca misto de ala si de ala, sa copieze si sa vorbeasca.
Aa si in legatura cu intrebarea eu stau in prima banca si e foarte bine

| nyggaboy a răspuns:

EU sincer prefer in ultima banca. Deoarece poti sa copiezi la teste si nu te vede nici un profesor ce faci!winking
Bafta