| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Unde ma duc sa invat sa merg pe stivuitor? Am invatat la munca cat de cat,sunt incepator,dar e vreo scoala pentru asa ceva unde inveti toate cacaturile? Ca unde m-am interesat eu, baietii iti dau doar atestatu

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu există școală, înveți la locul de muncă.

| Violleta2022 a răspuns:

Firma la care lucrezi trebuie sa te trimita la un asemenea curs ca sa-ti iei licenta de folosire a stivuitorului si sa-ti faca asigurare pentru ea, ca risti sa faci accidnet sau sa patesti ceva si sa fii dat in judecata, ca ai manipulat un stivuitor fara licenta /permis si fara asigurare.

| DorinaK a răspuns:

Mergi si te angajeaza la Profi ca au stivuitoare. Inveti singur acolo.