| AvalohAlyn a întrebat:

Unde pot face cursuri de psihologie pentru începători sau de viață sănătoasă dar la care sa primești și o diplomă(certificat de absolvire) așa pentru satisfacția mea personala,pentru mine,pentru a mă cunoaște mai bine și a îmi rezolva problemele pe fond psihologic/emotional din viata? Dar țin neapărat să primești diplomă, pentru că vreau și eu o diplomă, am 12 clase și din motive de sănătate nu pot sa lucrez dar vreau să aprofundez domeniul psihologie sau viață sănătoasă.

Răspuns Câştigător
| cuvant a răspuns:

Dacă cauți pe google vei gasi multe cursuri online.
https://www.eurocor.ro/Cursuri_Psihologie.htm
Acest site e de mult dar nu stiu dacă ofera si diploma la sfarsit. Poti da un telefon.