| Ella010 a întrebat:

Unde pot vedea intrebari puse cat de curand? Ca sunt noua si nu prea stiu.

3 răspunsuri:
| RamonR a răspuns:

Bine ai venit happy! Pai cand intri pe TPU in mijlocul paginii o sa-ti apara asa :,, Cauta intrebari sau raspunsuri ", iar sub asta ai mai multe optiuni, pentru intrebari recente apesi pe a doua optiune :,, Recente ". Succes big grin!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/intrebari-fara-raspuns/
O zi buna:)

| DonarisDona a răspuns:

Pai sus scrie prima pagina si acolo dai click si dupa apare putin foarte putin mai jos recent big grin