| celmaitare a întrebat:

Unde sa ma angajez in timpul facultatii ceva part-time. mi-am depus ceva-ul pe ejobs dar nu am experienta si cred ca din acest motiv nu ma contacteaza. unde sa ma duc si unde sa mai caut?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cumpara ziarul local si urmareste mica publicitate.Sunt oferte part-time.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.joci.in/membrii.php?id=25917 da click si gasesti aici

| Sorinel95674 a răspuns:

Incearca McDonalds. Am auzit ca se plateste bine smug

| cretz a răspuns:

Incearca promoter, du-te in magazinele mari ( de preferat in weekenduri) si roaga le pe fetele care fac promotii sa iti dea un nr de telefon de-al sefei... Sunt sigura ca te vor ajuta, asa am intrat si eu

| problematic a răspuns:

Cu ce te ocupi? Mai pe scurt. ce stii sa faci? Poti gasi de lucru in aproape orice domeniu. Trebuie doar sa te pricepi. Daca stii web design, seo si tot ce tine de site-uri contacteaza-ma.

| Ingerasull99 a răspuns:

Faza cu ejobs am probat-o si eu, dar nevoie, cel mai ok este cum zice colegul darrio2007. succes.