| IoanaIonuca a întrebat:

Unde sa ma duc mai departe: la Stiinte Economice sau Drept? Si de ce...

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mergi pe drept. Poți ajunge avocat și se câștigă bine ca avocat.

| alessia5158 a răspuns:

La niciuna!--- "productia"anuala, pe banda rulanta, de mii si mii de absolventi a depasit cu mult nevoile pietei muncii din Ro. Ti-as sugera sa te orientezi catre o universitate tehnica(de inginerie)---sunt mai putine sanse ca diploma de licenta sa zaca intr-un sertar!