| vally_1396 a întrebat:

Unde sa merg la liceu?
doresc sa ma fac medic veterinar

8 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Alege un liceu cu profil de stiintele naturii, unde o sa faci mai multa chimie si biologie sau un liceu agroindustrial unde exista specialitatea veterinara, iar in urma absolvirii lui ai o diploma de tehnician veterinar.Multa bafta!

| CarmenR a răspuns:

Păi undeva unde se face intens chimie şi biologie, la ştiinţe poate.

| Marynna a răspuns:

Pe Stiinte. Daca vrei sa te faci medic, da pe stiinte(sau bio-chimie, nu stiu exact cum se zice, oricum e aceeasi clasa)

| sergiuflore a răspuns:

Du-te la un profil de stiinte ale naturii. Te introduce mult in cursurile de la facultate!

| DeeDee_4511 a răspuns:

Stiintele naturii happy

| DeeDee_4511 a răspuns:

Stiintele naturii happy
bafta:*

| ForgottenNobody a răspuns:

Sa mergi la un liceu cu profil unde se face multa biologie si chimie.

| Elenushaaaaaaaa a răspuns:

Eo is in a 6a dar cred ca ar trebui sa dai la bio-chimiehee hee)(nu-s sigura)straight face...si se pare ca iti plac mult animalele:X