| adaaad a întrebat:

Unde se mai fac angajari? Mc, KFC sau magazine de haine pantofi ceva. am nevoie cam urgent de un loc de munca. 6-8ore! ar fi bine in ture sau un program flexibil, pentru ca miercurea si joia trebuie sa ma duc la facultate crying. m-am tot uitat pe ejobs bestjobs da mai nimic! pot lucra S si D. mersi

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am vazut in restaurant anuntul nu pe net

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta la mica publicitate din ziarul local.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu am vazut acum 2 zile un anunt la KFC din Crangasi anunt de anagjare, asta daca esti din Bucuresti

| adaaad explică (pentru suntserios):

Aaa super tare. eu stau in crangasi! mai stii cumva pe ce site e?