| Park1Suin a întrebat:

Urgeeent! Care a fost cea mai rea zi din viata voastra?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e asa de urgent in asta?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mainelaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e urgeeeeenntt, atunci raspund: Atunci cand am vrut sa platesc la restaurant si mi-am dat seama ca imi pierdusem portofelul sau mi l-a furat cineva. Funda?big grin

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Cea mai rea zi din viața mea a fost atunci când am suferit din dragoste.

| Rape a răspuns:

''Urgeeent''?! Ce e asa urgeeent? Daca asta e urgent nu stiu cum reactionezi la adevaratele urgente.
Ca sa-ti raspund la intrebare, ce-a mai rea zi din viata mea a fost cea in care am aflat ca mi-au murit papagali cand eu eram la zoo (am primit telefon).

| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Cand parintii mei s-au despartit

| Exedra a răspuns:

Ziua in care am primit tezele.