| thelovelyangel a întrebat:

URGENT! Doresc un job pentru adolescenti care sa fie online sau poate si unul normal. Am timp 6-8 ore pe zi, poate si mai mult. Sunt elev la cel mai bun liceu din oras.

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Povestea cu cel mai bun liceu din oras nu are nici o relevanta. daca cineva se va incurca cu un elev in firma lui atunci o va face numai la negru pentru a nu plati taxe si plus ca nu are voie sa angajeze minori ca da peste alte belele.deci nu visa carte de munca, acte si alte cele ca nu vor veni.