| alienkros a întrebat:

Urgent**** Merg la ASE si nu stiu ce sa aleg dintre:

-Administrarea Afacerii

-Management

Imi puteti spune si diferenta concreta dintre cele doua...

FUNDA

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

E admiterea maine-poimaine sau ce e urgent referitor la o optiune pe care o iei cel mai devreme in vara DACA esti admis?

| αηdrei a răspuns:

Pai, cele doua se inrudesc, dar au mici diferente, oricum job-urile sunt similare (cred ca indiferent de facultate poti primi un job pe plan de Management sau Administrare Afaceri). Diferenta concreta n-o stiu, dar Managementul mi se pare mai stilat, pe acela ti l-as recomanda. Din moment ce-s un tip de treaba iti recomand: "NU te lua dupa mine daca esti mai in domeniu!"